| Ref No | 768818962 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | DR17W-3****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | 3BA-DR17W |
| Grade | G |
| Engine model | R06A |
| Registration Year/Month | 2024/01 |
| Odometer | 9,323km |
| Displacement | 650cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | -- |
| Door | -- |
| Dimension | 9.52 |
| Size | (L)3.39 x (W)1.47 x (H)1.91 m |
| Exterior Color | Pearl |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | -- |
2024 AT NISSAN CLIPPER RIO 3BA-DR17W
This 2024 NISSAN CLIPPER RIO with the model code 3BA-DR17W is equipped with a 650cc Gasoline engine and has a total mileage of 9,323km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
This vehicle has the following options installed:
Airbag,Power Steering,A/C,Power Windows
Car price of the vehicle is: US$11,737
Comment
--